Soutěže 2017/2018

Bulhary

DSC_0652
Poslední závody letošní sezóny se konaly v Bulharech. Mladší družstvo opět zvítězilo a starší družstvo skončilo na bramborové pozici. Všichni závodníci se na konci sportovního dne vyřádili v pěně :)

Ladná

ladnáV Ladné se podařilo zabodovat staršímu i mladšímu družstvu. Mladší vybojovali 1.místo a družstvo starších získalo krásné 2. místo,

Novosedly

novosedlyPožárního útoku v obci Novosedly se zúčastnilo pouze starší družstvo mladých hasičů Strachotín, které si vedlo velmi dobře, i když na medaile nedosáhlo.
novosedly
Resampled/DSCN1619
Resampled/DSCN1610

Drnholec hra Plamen

plamen
19.5.2018 se v Drnholci konalo okresní kolo hry Plamen. Soutěžilo se v několika disciplínách - štafeta 4x60m, štafeta CTIF, požární útok a požární útok CTIF. Starší družstvo získalo krásné 3. místo a mladší družstvo zvítězilo a stalo se nejlepšími mladými hasiči na okrese Břeclav v kategorii mladší. Gratulace :)

kobylí
Požárního útoku v Kobylí se zúčastnilo pouze starší družstvo, které i přes to, že na medaile nedosáhlo, bylo velmi šikovné.

vp
Další soutěž v požárním útoku se konala ve Velkých Pavlovicích. Mladší družstvo SDH Strachotín zde získalo stříbrné medaile.

trd
První závody letošní jarní sezóny zahájili mladí hasiči Strachotín ve Tvrdonicích. Mladšímu družstvu se podařilo získat krásné 2. místo.

kovalovice
V Kovalovicích v březnu proběhlo superfinále otevřené uzlové ligy, ve které si zasoutěžilo osm nejlepších družstev. Soutěžilo se v několika různých disciplínách nejen ve družstvu, ale i jako jednotlivci či dvojice. Hlavní třešničkou celého sportovního dne bylo předání putovního poháru vítězům celé ligy, a to družstvu starších děvčat z SDH Strachotín. Gratulace :)

DSCN1280
V závěrečném kole otevřené uzlové ligy v Brně bylo rozhodnuto o celkovém vítězi OUL, tím se stalo starší družstvo SDH Strachotín :) Gratulace.

lískovec
Třetí kolo OUL se konalo v Brně Starém Lískovci, kde starší družstvo SDH Strachotín získalo opět první místo :)

Uzlová Open liga Hrušovany u Brna

hrušV Hrušovanech u Brna se uskutečnilo další kolo otevřené uzlové ligy. Naše mladé hasičky opět předvedly perfektní výkon a z Hrušovan odvážely prvenství. Zabodovaly také v kategorii jednotlivci. Gratulace.

oul Drnovice

V listopadu odstartoval v Drnovicích (okres Vyškov) další ročník 5-ti kolové Uzlové Open ligy. Starší družstvo SDH Strachotín vyrazilo obhajovat své prvenství z loňské sezóny a podařilo se! V konkurenci 48 družstev získali 1. místo. V listopadu odstartoval v Drnovicích (okres Vyškov) další ročník 5-ti kolové Uzlové Open ligy. Starší družstvo SDH Strachotín vyrazilo obhajovat své prvenství z loňské sezóny a podařilo se! V konkurenci 48 družstev získali 1. místo.

ZPV Tvrdonice

zpv14.10.2017 se ve Tvrdonicích konalo podzimní kolo hry Plamen. 14.10.2017 se ve Tvrdonicích konalo podzimní kolo hry Plamen. Jednalo se štafetu požárních dvojic a o závod požárnické všestrannosti (ZPV), ve kterém musejí být děti schopny orientovat se pomocí mapy, určit topografické a grafické značky, přelézt několik metrů dlouhé lano, nastřílet ze vzduchovky, navázat dané uzly dle obrázků, předvést základy první pomoci a znalosti z požární ochrany a to vše v co nejkratším čase. Strachotínští mladí hasiči dokázali, že u příprav opravdu nezaháleli. Mladší družstvo získalo 1. místo ve štafetě dvojic a 1. místo v ZPV, celkově jsou po tomto podzimním kole na 1. místě. Starší družstvo obsadilo  4. místo ve štafetě požárních dvojic a 1. místo v ZPV, celkově jsou po tomto podzimním kole na 2. místě. Na jaře čeká mladé hasiče druhé kolo hry Plamen, ve kterém se rozhodne o vítězích.